کف کاذب

کف کاذب
 • فولادی گوشه قفلدار pointer اتاق سرور
 • فولادی قابل دسترس pointer اتاق سرور
 • سرامیکی pointer اتاق سرور
 • آلومینیومی pointer کف کاذب

  این نوع کف کاذب در اتاق های سرور ، دیتاسنتر ها و مراکز سوئیچینگ مخابراتی به منظور پوشاندن کابل های برق و شبکه و ورود و خروج آنها به دستگاه ها و جهت سهولت در دسترسی به زیر کف و تعویض و تعمیر کابل ها بهترین گزینه می باشد و به همین دلیل به آن کف قابل دسترس (Access Floor) می نامند. پانل ها در این سیستم به راحتی بوسیله دستگاه بیرون آورنده پانل قابل جابجایی می باشند.

 • چوبی pointer اتاق سرور
 • سنگی pointer اتاق سرور
 • شیشه ای pointer کف کاذب

  یک نوع کف کاذب دکوراتیو می باشد و جهت ایجاد فضا هایی با طراحی خاص بهترین گزینه می باشد. قابل ترکیب با دیگر انواع کف کاذب در یک فضا می باشد و بدلیل نمایان بودن زیر کف ، باعث هیجان در کاربران می گردد و قابل نور پردازی از زیر کف می باشد. پانل ها از شیشه های لمینیت شده چند لایه ای ، حرارت داده شده و سکوریت شده ساخته می شوند و دارای استحکام زیاد در برابر فشار ، ضربه و خراشیدگی می باشند.

 • کلسیم سولفات pointer کف کاذب

  از جدیدترین انواع کف کاذب در چهان می باشد . پانل های این نوع کف کاذب از مواد گچی و نوعی فیبر ارگانیک با تراکم بالا طی فنآوری نوین تولید می گردد. با توجه به استحکام در برابر ضربه و مقاومت باربری بالا ، کاربرد آن بیشتر در سالنهای صنعتی نیروگاه ها ، دیتاسنتر ها ، مراکز حساس الکترونیکی و... می باشد. جز کف کاذب های قابل دسترس می باشد و هر کدام از پانلها براحتی بوسیله مکنده قابلیت جابجایی دارند.

 • پوشش نهایی pointer اتاق سرور
 • لوازم جانبی pointer اتاق سرور
back

تاریخچه

back

تاریخچه

توضیحات

گروه مهندسی آروست با پیشینه 40 ساله در زمینه طراحی و ساخت قالبهای سنبه-ماتریس ، خم ، برش و کشش عمیق بصورت تک مرحله ای و پروگروسیو و همچنین تولید انبوه  قطعات فلزی مربوط به صنایع خودرو سازی ، کشاورزی ، ساختمانی ، از سال 1380با شروع طراحی و ساخت قالبهای مربوط به قطعات کف کاذب فولادی برای اولین بار در ایران و راه اندازی خط تولید آن پا به عرصه تولید و فروش و اجرای انواع کف کاذب در ایران نهاد و در همان سالهای اولیه تولید و عرضه محصول توانست افتخار حضور در پروژه های عظیم ملی کشور را داشته باشد.

نگاهی به سوابق کاری گروه مهندسی آروست ، نشانگر توانایی بالا در امر تولید محصولات فوق و همچنین تعهد مدیریت شرکت به تولید محصولات با کیفیت و با رعایت استانداردهای موجود ، ارائه خدمات پشتیبانی فنی پس از فروش ، قیمت مناسب و رقابتی حتی با مشابه وارداتی و در نهایت کسب رضایت کلیه مشتریان پس از اجرای کامل در سرتاسر کشور می باشد.

گروه مهندسی آروست پس از کسب تجربه در زمینه کف کاذب توانست گواهینامه های حسن انجام ،  تقدیرنامه ها و تاییدیه های متعددی از کارفرمایان بزرگترین پروژه های صنعتی و تجاری-اداری کشور دریافت نماید و با کوشش بیوقفه پرسنل ایرانی خود موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9001:2000 در سال 1390 گردید و سپس در سال 1395 موفق به ارتقا آن به ایزو 9001:2008 شد.

در سال 1394 پس از بازرسی های متعدد از مدارک و افتخارات کسب شده و بازدید از خط تولید کارخانه توسط سازمان ملی و مهندسی نفت ، گروه مهندسی آروست به عنوان تولید کننده داخلی کف کاذب در لیست تامین کنندگان کالا شرکت های نفت ، گاز و پتروشیمی قرار گرفت.

و در آخر ، گروه مهندسی آروست  آمادگی خود را جهت همکاری با مهندسین مشاور ، پیمانکاران و کارفرمایان محترم کلیه پروژه های کشور در جهت ارائه مشاوره ، خدمات مطلوب و موثر در زمینه محصولات تولیدی خود را اعلام می دارد.